EVQ-P2V02M
EVQ-P2V02M Panasonic
245474_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Switch Tactile N.O. SPST Button J-Bend 0.02A 15VDC 3.5N SMD T/R
на замовлення 1637 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 473
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Features: Grounding Pin, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 350gf, Outline: 4.70mm x 3.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 2.10mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P2V02M EVQ-P2V02M Виробник : Panasonic 245474_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Button J-Bend 0.02A 15VDC 3.5N SMD T/R
на замовлення 892 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 471
Мінімальне замовлення: 26
на замовлення 892 шт:
Мінімальне замовлення: 24
EVQ-P2V02M EVQ-P2V02M Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_4735s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 350gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.10mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 455 шт:
Мінімальне замовлення: 7
EVQ-P2V02M EVQ-P2V02M Виробник : Panasonic sw_lt_eng_4735s.pdf Tactile Switches FLAT ACT 3.5NF 4.7x3.5mm
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 350gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm