EVQ-P6JB35
EVQ-P6JB35 Panasonic Electronic Components
EVQ-P6_6P6_7P6_9P6_Series_Rev_Oct_2012.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 350gf
Outline: 4.10mm x 4.10mm
Ingress Protection: Dust Proof
Actuator Height off PCB, Vertical: 0.35mm
Actuator Orientation: Top Actuated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 350gf, Outline: 4.10mm x 4.10mm, Ingress Protection: Dust Proof, Actuator Height off PCB, Vertical: 0.35mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Інші пропозиції EVQ-P6JB35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P6JB35 EVQ-P6JB35 Виробник : Panasonic Electronic Components EVQ-P6_6P6_7P6_9P6_Series_Rev_Oct_2012.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 350gf
Outline: 4.10mm x 4.10mm
Ingress Protection: Dust Proof