EVQ-P6PB35
EVQ-P6PB35 Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_4s.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 240gf
Outline: 4.10mm x 4.10mm
Ingress Protection: Dust Proof
Actuator Height off PCB, Vertical: 0.35mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EVQ-P6PB35 - SWITCH, TACTILE, SPST-NO, 20mA, 15VDC, SMD, tariffCode: 85365007, Betätiger: Round Button, rohsCompliant: YES, Schalterabmessungen (L x B): 4.1mm x 4.1mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betätigerausrichtung: Top Actuated, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Beleuchtung: Non Illuminated, Schaltermontage: Surface Mount, Produktpalette: EVQP6 Series, Betätigungskraft: 240gf, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Schaltleistung: 20mA at 15VDC, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P6PB35 EVQ-P6PB35 Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_4s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 240gf
Outline: 4.10mm x 4.10mm
Ingress Protection: Dust Proof
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
EVQ-P6PB35 EVQ-P6PB35 Виробник : Panasonic Panasonic_080420_EVQ-1889738.pdf Tactile Switches Light Touch IP68 SMD H=0.35mm
Мінімальне замовлення: 11
EVQ-P6PB35 EVQ-P6PB35 Виробник : PANASONIC sw_lt_eng_4s.pdf Description: PANASONIC - EVQ-P6PB35 - SWITCH, TACTILE, SPST-NO, 20mA, 15VDC, SMD
tariffCode: 85365007
Betätiger: Round Button
rohsCompliant: YES
Schalterabmessungen (L x B): 4.1mm x 4.1mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betätigerausrichtung: Top Actuated
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Beleuchtung: Non Illuminated
Schaltermontage: Surface Mount
Produktpalette: EVQP6 Series
Betätigungskraft: 240gf
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Schaltleistung: 20mA at 15VDC