EVQ-P9P02W
EVQ-P9P02W Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_4735s.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 500gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 500gf, Outline: 4.70mm x 3.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P9P02W EVQ-P9P02W Виробник : Panasonic sw_lt_eng_4735s.pdf Tactile Switches SWITCH TACTILE
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
EVQ-P9P02W EVQ-P9P02W Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_4735s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 500gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Мінімальне замовлення: 6
EVQ-P9P02W EVQ-P9P02W Виробник : Panasonic 245474_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Button J-Lead 0.02A 15VDC 5N SMD T/R
Мінімальне замовлення: 215
на замовлення 2 шт: