EVQ-PLWA15
EVQ-PLWA15 Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_49s.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Features: Push Plate
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 163gf
Outline: 4.90mm x 4.90mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 1.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 9671 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Push Plate, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 163gf, Outline: 4.90mm x 4.90mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 1.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
EVQPLWA15
на замовлення 900 шт:
EVQ-PLWA15 EVQ-PLWA15 Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_49s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Push Plate
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 163gf
Outline: 4.90mm x 4.90mm