EVQ-PLWA15 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Features: Push Plate
Packaging: Cut Tape (CT)
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 163gf
Outline: 4.90mm x 4.90mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 1.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Push Plate, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 163gf, Outline: 4.90mm x 4.90mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 1.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EVQ-PLWA15 | Виробник : Panasonic |
Tactile Switches Super Thin Type SMD Light Touch Switch |
на замовлення 4993 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| EVQPLWA15 |
на замовлення 900 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |