EVQ-PPMA25
EVQ-PPMA25 Panasonic Electronic Components
EVQPP.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Grounding Pin
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 240gf
Outline: 6.00mm x 3.50mm
Ingress Protection: Dust Proof
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Grounding Pin, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 240gf, Outline: 6.00mm x 3.50mm, Ingress Protection: Dust Proof, Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції EVQ-PPMA25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-PPMA25 EVQ-PPMA25 Виробник : Panasonic Electronic Components EVQPP.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Features: Grounding Pin
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 240gf
Outline: 6.00mm x 3.50mm
Ingress Protection: Dust Proof