EVQ-5PN05K
EVQ-5PN05K Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_6035s.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 240gf
Outline: 6.00mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 5.00mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 240gf, Outline: 6.00mm x 3.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 5.00mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-5PN05K EVQ-5PN05K Виробник : Panasonic sw_lt_eng_6035s.pdf Tactile Switches FLAT ACT 2.4NF 6 x3.5 x5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
EVQ5PN05K EVQ5PN05K Виробник : Panasonic sw_lt_eng_6035s.pdf Switch Tactile N.O. SPST Rectangular Button J-Bend 0.05A 12VDC 2.4N SMD T/R
EVQ-5PN05K EVQ-5PN05K Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_6035s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 240gf
Outline: 6.00mm x 3.50mm
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 289
Мінімальне замовлення: 15