EVQ-P2R02W
EVQ-P2R02W Panasonic
245474_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Switch Tactile N.O. SPST Button J-Bend 0.02A 15VDC 1.6N SMD T/R
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Microswitches TACT, Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; 0.02A/15VDC; SMD; none; 4.7x3.5mm, Mounting: SMD, Type of switch: microswitch TACT, Illumination: none, Switching method: OFF-(ON), Button shape: rectangular, Shape: rectangular, Operating temperature: -40...85°C, Button height: 2.5mm, Body dimensions: 4.7x3.5mm, Dimensions: 4.7x3.5x2.5mm, DC contacts rating @R: 0.02A / 15V DC, Max. contact resistance:: 100mΩ, Stable positions number: 1, Number of positions: 2, Contacts configuration: SPST, Leads: for soldering, Manufacturer series: EVQP2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P2R02W EVQ-P2R02W Виробник : Panasonic 245474_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Button J-Bend 0.02A 15VDC 1.6N SMD T/R
Кількість Ціна
EVQ-P2R02W EVQ-P2R02W Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_4735s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Grounding Pin
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 160gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Мінімальне замовлення: 371
Мінімальне замовлення: 20
EVQP2R02W EVQP2R02W Виробник : PANASONIC EVQ3P202K.PDF Category: Microswitches TACT
Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; 0.02A/15VDC; SMD; none; 4.7x3.5mm
Mounting: SMD
Type of switch: microswitch TACT
Illumination: none
Switching method: OFF-(ON)
Button shape: rectangular
Shape: rectangular
Operating temperature: -40...85°C
Button height: 2.5mm
Body dimensions: 4.7x3.5mm
Dimensions: 4.7x3.5x2.5mm
DC contacts rating @R: 0.02A / 15V DC
Max. contact resistance:: 100mΩ
Stable positions number: 1
Number of positions: 2
Contacts configuration: SPST
Leads: for soldering
Manufacturer series: EVQP2
Мінімальне замовлення: 12
EVQ-P2R02W EVQ-P2R02W Виробник : Panasonic sw_lt_eng_4735s.pdf Tactile Switches 4.7x3.5mm SMD Light Touch Switch
Мінімальне замовлення: 7
Features: Grounding Pin
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 160gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm