Продукція > SAMTEC INC. > EW-03-13-L-D-735
EW-03-13-L-D-735 Samtec Inc.
xw-xx-xx-xxx-x-xxxx-xxx-xx-xxx-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 6
Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating): 0.165" (4.191mm)
Length - Stack Height: 0.735" (18.669mm)
Length - Tail: 0.330" (8.382mm)
на замовлення 798 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 6, Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm), Length - Post (Mating): 0.165" (4.191mm), Length - Stack Height: 0.735" (18.669mm), Length - Tail: 0.330" (8.382mm).