Продукція > SAMTEC INC. > EW-05-09-S-D-200
EW-05-09-S-D-200 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 10
Length - Overall Pin: 0.730" (18.542mm)
Length - Post (Mating): 0.200" (5.080mm)
Length - Stack Height: 0.200" (5.080mm)
Length - Tail: 0.330" (8.382mm)
на замовлення 1344 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 10, Length - Overall Pin: 0.730" (18.542mm), Length - Post (Mating): 0.200" (5.080mm), Length - Stack Height: 0.200" (5.080mm), Length - Tail: 0.330" (8.382mm).
Інші пропозиції EW-05-09-S-D-200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EW-05-09-S-D-200 EW-05-09-S-D-200 Виробник : Samtec zw_th.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch