Продукція > SAMTEC > EW-05-13-G-D-800
EW-05-13-G-D-800
EW-05-13-G-D-800 Samtec
ew_th-2854272.pdf
Виробник: Samtec
Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 10, Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm), Length - Post (Mating): 0.100" (2.540mm), Length - Stack Height: 0.800" (20.320mm), Length - Tail: 0.330" (8.382mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EW-05-13-G-D-800 Виробник : Samtec Inc. zw_th.pdf Description: CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 10
Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating): 0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height: 0.800" (20.320mm)
Length - Tail: 0.330" (8.382mm)