Продукція > SAMTEC INC. > EW-06-20-S-D-680
EW-06-20-S-D-680 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 12
Length - Overall Pin: 1.130" (28.702mm)
Length - Post (Mating): 0.120" (3.048mm)
Length - Stack Height: 0.680" (17.272mm)
Length - Tail: 0.330" (8.382mm)
на замовлення 1116 шт:
Написати відгук
Description: CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 12, Length - Overall Pin: 1.130" (28.702mm), Length - Post (Mating): 0.120" (3.048mm), Length - Stack Height: 0.680" (17.272mm), Length - Tail: 0.330" (8.382mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EW-06-20-S-D-680 Виробник : Samtec Inc. zw_th.pdf Description: CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Number of Rows: 2
Number of Positions: 12
Кількість Ціна
EW-06-20-S-D-680 EW-06-20-S-D-680 Виробник : Samtec ew_th-2854272.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch