EWS150-12 LAMBDA
EWS%20Series.pdf
Виробник: LAMBDA
AC/DC,OUT:12VDC/150W
на замовлення 73 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 150W, Features: Remote Sense, Size / Dimension: 7.87" L x 2.56" W x 3.82" H (200.0mm x 65.0mm x 97.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 12.5 A.
Інші пропозиції EWS150-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EWS150-12 Виробник : TDK-Lambda EWS%20Series.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 150W
Features: Remote Sense
Size / Dimension: 7.87" L x 2.56" W x 3.82" H (200.0mm x 65.0mm x 97.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 12.5 A