EWS300-24 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
AC/DC,OUT:24VDC/300W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14A 336W.
Інші пропозиції EWS300-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EWS300-24 EWS300-24 Виробник : TDK-Lambda 15ews.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14A 336W