EX60B-29P-FL
EX60B-29P-FL Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 29POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Non-Gendered
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 29
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Height Above Board: 0.157" (4.00mm)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 29POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Non-Gendered, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 29, Pitch: 0.024" (0.60mm), Height Above Board: 0.157" (4.00mm), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції EX60B-29P-FL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EX60B-29P-FL EX60B-29P-FL Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0232-0621-9-00&productname=EX60B-15P&series=EX60B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D53112_en Description: CONN RCPT 29POS R/A SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 29
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
EX60B-29P-FL Виробник : Hirose Connector EX60B_catalog-939227.pdf I/O Connectors RCPT 29P 0.6MM SMT W/FLNG