EXB-14V472JX
EXB-14V472JX Panasonic Electronic Components
AOC0000C14.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0302
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0302
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 2
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0302, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0302, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 453 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
EXB-14V472JX EXB-14V472JX Виробник : Panasonic Electronic Components AOC0000C14.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0302
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0302