EXB-18V122JX
EXB-18V122JX Panasonic Electronic Components
AOC0000C14.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0502
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 1.2k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0502
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
на замовлення 8244 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0502, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 1.2k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0502, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції EXB-18V122JX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXB-18V122JX EXB-18V122JX Виробник : Panasonic Electronic Components AOC0000C14.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0502
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 1.2k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0502