EXB-24V104JX Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0404
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q200
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0404, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 2, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Description: RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0404Resistance (Ohms): 100k Tolerance: ±5% Packaging: Cut Tape (CT) Power Per Element: 62.5mW Circuit Type: Isolated Number of Pins: 4 Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex Temperature Coefficient: ±200ppm/°C Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Supplier Device Package: 0404 Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm) Grade: Automotive Part Status: Active Number of Resistors: 2 Qualification: AEC-Q200 |