EXC-14CE121X
EXC-14CE121X Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0302 (0805 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.8Ohm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 9850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0805 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.8Ohm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-14CE121X EXC-14CE121X Виробник : Panasonic 1808 Common Mode Chokes / Filters 0302 Common mode noise filter, 120 ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
EXC-14CE121X EXC-14CE121X Виробник : Panasonic Electronic Components 1808 Description: CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA