EXC-14CS350H
EXC-14CS350H Panasonic Electronic Components
AWE0000C291.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: ESD
Package / Case: 0302 (0806 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.034" L x 0.026" W (0.86mm x 0.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm (Typ)
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2371 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: ESD, Package / Case: 0302 (0806 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.034" L x 0.026" W (0.86mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm (Typ), Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC-14CS350H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-14CS350H EXC-14CS350H Виробник : Panasonic Electronic Components AWE0000C291.pdf Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: ESD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
товару немає в наявності
EXC-14CS350H Виробник : Panasonic AWE0000C291-1283916.pdf Common Mode Chokes / Filters 35 ohm 7 in reel 4mm pitch for taping