Продукція > PANASONIC > EXC-14CS900H
EXC-14CS900H
EXC-14CS900H Panasonic
AWE0000C291-1283916.pdf
Виробник: Panasonic
Common Mode Chokes / Filters 0302 Common mode noose filter 90 ohm
на замовлення 5730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: TVS Diode ESD Protection, Package / Case: 0302 (0806 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.034" L x 0.026" W (0.86mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.3Ohm (Typ), Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC-14CS900H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-14CS900H EXC-14CS900H Виробник : Panasonic Electronic Components AWE0000C291.pdf Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: TVS Diode ESD Protection
Package / Case: 0302 (0806 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.034" L x 0.026" W (0.86mm x 0.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.3Ohm (Typ)
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active