EXC-16CT250U
EXC-16CT250U Panasonic Electronic Components
AWE0000C306.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FERRITE BEAD 25 OHM 0403
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.035" L x 0.027" W (0.90mm x 0.68mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3Ohm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 25 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 8608 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 25 OHM 0403, Packaging: Tape & Reel (TR), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.035" L x 0.027" W (0.90mm x 0.68mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3Ohm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 25 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC-16CT250U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-16CT250U EXC-16CT250U Виробник : Panasonic Electronic Components AWE0000C306.pdf Description: FERRITE BEAD 25 OHM 0403
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
товару немає в наявності
EXC-16CT250U EXC-16CT250U Виробник : Panasonic AWE0000C306-1308041.pdf Common Mode Chokes / Filters 0403 5VDC 25ohms SMD Comm Mode Noise Flt