EXC-16CT350U
EXC-16CT350U Panasonic Electronic Components
AWE0000C306.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FERRITE BEAD 35 OHM 6SMD 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.035" L x 0.027" W (0.90mm x 0.68mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 4Ohm
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 35 OHM 6SMD 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.035" L x 0.027" W (0.90mm x 0.68mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 4Ohm, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-16CT350U EXC-16CT350U Виробник : Panasonic Electronic Components AWE0000C306.pdf Description: FERRITE BEAD 35 OHM 6SMD 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Current Rating (Max): 100mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
EXC-16CT350U EXC-16CT350U Виробник : Panasonic AWE0000C306.pdf Common Mode Chokes / Filters 0403 5VDC 35ohms SMD Comm Mode Noise Flt