EXC24CD121U
Виробник:
0402X2
на замовлення 29374 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EXC24CD121U
Description: CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 140mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC24CD121U
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
EXC-24CD121U | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Description: CMC 140MA 2LN 120 OHM SMDPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Mounting Type: Surface Mount Number of Lines: 2 Height (Max): 0.024" (0.60mm) Voltage Rating - DC: 5V Current Rating (Max): 140mA DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz |