EXC-24CK350U
EXC-24CK350U Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 160MA 2LN 35 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 160mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2525 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 160MA 2LN 35 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 160mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-24CK350U EXC-24CK350U Виробник : Panasonic 1955 Common Mode Chokes / Filters 0504 common mode noise filter, 35 ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
EXC-24CK350U EXC-24CK350U Виробник : Panasonic Electronic Components 1955 Description: CMC 160MA 2LN 35 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 160mA