EXC28BA121U PANASONIC
Виробник: PANASONIC
09+NOP
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0804 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC28BA121U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-28BA121U EXC-28BA121U Виробник : Panasonic Electronic Components EXC28B%20Spec.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0804 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz