Продукція > EXC > EXCCET470U
EXCCET470U
Виробник:
на замовлення 46968 шт:
Написати відгук
Технічний опис EXCCET470U
Description: FILTER LC(T) 47PF 500MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.177" L x 0.071" W (4.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 47pF, Height: 0.118" (3.00mm), Attenuation Value: 25dB @ 450MHz ~ 550MHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 500MHz (Cutoff), Resistance - Channel (Ohms): 0.05, ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Інші пропозиції EXCCET470U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-CET470U EXC-CET470U Виробник : Panasonic Electronic Components EXCCET_Series.pdf Description: FILTER LC(T) 47PF 500MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.177" L x 0.071" W (4.50mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 47pF
Height: 0.118" (3.00mm)
Attenuation Value: 25dB @ 450MHz ~ 550MHz
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 500MHz (Cutoff)
Number of Channels: 1
Current: 2 A