Технічний опис EXCML16A270U PANASONIC
Description: FERRITE BEAD 27 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 27 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXCML16A270U
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
EXC-ML16A270U | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Description: FERRITE BEAD 27 OHM 0603 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0603 (1608 Metric) Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Mounting Type: Surface Mount Height (Max): 0.039" (1.00mm) Current Rating (Max): 4A DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 27 Ohms @ 100 MHz |