Продукція > PANASONIC > EXCML20A390U
EXCML20A390U PANASONIC
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 39 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 39 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXCML20A390U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-ML20A390U Виробник : Panasonic EXCCL_ML_3B.pdf FERRITE BEAD 39 OHM 0805 1LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
EXC-ML20A390U EXC-ML20A390U Виробник : Panasonic Electronic Components EXCCL_ML_3B.pdf Description: FERRITE BEAD 39 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 39 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1
EXC-ML20A390U EXC-ML20A390U Виробник : Panasonic panasonic_aeh0000ce1-1196899.pdf Ferrite Beads 39 OHM 25% MLC BEAD CORE