Продукція > EXC > EXC24CD121U
EXC24CD121U
Виробник:
0402X2
на замовлення 29374 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EXC24CD121U
Description: CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 140mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC24CD121U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-24CD121U EXC-24CD121U Виробник : Panasonic Electronic Components EXC24CDzzzU.pdf Description: CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 140mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 140mA