EXC902SM
EXC902SM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR SMA MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: SMA Male
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.650" (92.71mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR SMA MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.650" (92.71mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.