Продукція > PANASONIC > EXCML16A270U
EXCML16A270U PANASONIC
Виробник: PANASONIC
05+
на замовлення 19997 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 27 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 27 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXCML16A270U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-ML16A270U EXC-ML16A270U Виробник : Panasonic Electronic Components EXCCL_ML_3B.pdf Description: FERRITE BEAD 27 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 27 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1