EXD300BN TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT TWO-WAY 330-330MHZ 1/4W BN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Termination: BN
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.100" (104.14mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 330MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT TWO-WAY 330-330MHZ 1/4W BN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Termination: BN, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.100" (104.14mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 330MHz.