EXD420TN
EXD420TN TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Antennas DUCK,EXD,420-450MHz, STUB
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 435MHZ WHIP STR TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 420MHz ~ 450MHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.590" (91.19mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 435MHz.
Інші пропозиції EXD420TN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXD420TN Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-EXD-Series&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=EXD420TN Description: RF ANT 435MHZ WHIP STR TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 420MHz ~ 450MHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.590" (91.19mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 435MHz