EXE902BN TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT-DS-EXE%200115.pdf
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXE,902-970MHz, 1/2W
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 8.300" (210.82mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz.
Інші пропозиції EXE902BN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXE902BN Виробник : TE Connectivity Laird ANT-DS-EXE%200115.pdf Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 8.300" (210.82mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz