EXE902TNX TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT_DS_EXE_0115-3045839.pdf
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXE,902MHz,1/2W
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR TNX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Termination: TNX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 8.300" (210.82mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz.
Інші пропозиції EXE902TNX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXE902TNX Виробник : TE Connectivity Laird ANT-DS-EXE%200115.pdf Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR TNX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Termination: TNX
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 8.300" (210.82mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz