EXH150BN
EXH150BN TE Connectivity / Laird External Antennas
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas DUCK,EXH,150-170MHz, 1/4W, BNCM,8 INCH
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 150MHZ WHIP STR BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 145MHz ~ 155MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 10.500" (266.70mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 150MHz, Part Status: Obsolete, Power - Max: 50 W.
Інші пропозиції EXH150BN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXH150BN Виробник : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-EXH_0609-TE&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=EXH150BN Description: RF ANT 150MHZ WHIP STR BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 145MHz ~ 155MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 10.500" (266.70mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 150MHz
Part Status: Obsolete
Power - Max: 50 W