EXL1V0606-2R2-R
EXL1V0606-2R2-R Eaton - Electronics Division
eaton-exl1v0606-high-current-inductor-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 2.2UH 14A 7.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.8mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Current - Saturation (Isat): 12A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 14 A
на замовлення 443 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 14A 7.8MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.8mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Current - Saturation (Isat): 12A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXL1V0606-2R2-R EXL1V0606-2R2-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-exl1v0606-high-current-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 14A 7.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 14 A