EXL75BNX TE Connectivity
ANT-DS-EXL%200609.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: RF ANT 75MHZ WHIP STR BNX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Termination: BNX
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 75MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 75MHZ WHIP STR BNX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Termination: BNX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 75MHz.