EXN-23352-BLP
EXN-23352-BLP Bud Industries
hbexn23352.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: BOX ALUM BLU/TRN BLU 5.1"LX2.7"W
Packaging: Bulk
Features: Card Guides, Sealing Gaskets
Color: Blue, Translucent Blue
Size / Dimension: 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm)
Material: Metal, Aluminum with Plastic, Polycarbonate Panels
Thickness: 0.091" (2.30mm)
Height: 1.386" (35.20mm)
Design: End Panel(s)
Ratings: IP66
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 13.6in² (88cm²)
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM BLU/TRN BLU 5.1"LX2.7"W, Packaging: Bulk, Features: Card Guides, Sealing Gaskets, Color: Blue, Translucent Blue, Size / Dimension: 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm), Material: Metal, Aluminum with Plastic, Polycarbonate Panels, Thickness: 0.091" (2.30mm), Height: 1.386" (35.20mm), Design: End Panel(s), Ratings: IP66, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 13.6in² (88cm²), Part Status: Active.
Інші пропозиції EXN-23352-BLP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXN-23352-BLP EXN-23352-BLP Виробник : Bud Industries hbexn23352-780722.pdf Enclosures, Boxes & Cases EXT ALUM-POLY COVER 2.7x1.39x5.08" BLUE