EXN-23352-RD
EXN-23352-RD Bud Industries
hbexn23352.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: BOX ALUM RED/BLK 5.08"L X 2.71"W
Packaging: Bulk
Features: Card Guides, Sealing Gaskets
Color: Red, Black
Size / Dimension: 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm)
Material: Metal, Aluminum
Thickness: 0.091" (2.30mm)
Height: 1.386" (35.20mm)
Container Type: Box
Area (L x W): 13.6in² (88cm²)
Part Status: Active
на замовлення 37 шт:
Написати відгук
Description: BOX ALUM RED/BLK 5.08"L X 2.71"W, Packaging: Bulk, Features: Card Guides, Sealing Gaskets, Color: Red, Black, Size / Dimension: 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm), Material: Metal, Aluminum, Thickness: 0.091" (2.30mm), Height: 1.386" (35.20mm), Design: End Panel(s), Ratings: IP66, Container Type: Box, Area (L x W): 13.6in² (88cm²), Part Status: Active.