EXR150BN
EXR150BN TE Connectivity / Laird External Antennas
EXR_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas Duck,EXR,150-166MHz
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 156MHZ WHIP TILT BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 162MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.000" (203.20mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 156MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.
Інші пропозиції EXR150BN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXR150BN Виробник : TE Connectivity Laird EXR_Series.pdf Description: RF ANT 156MHZ WHIP TILT BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 162MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.000" (203.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 156MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W