EXR450BN
EXR450BN TE Connectivity Laird
EXR_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 460MHZ WHIP TILT BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Termination: BNC Male
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 6.950" (176.53mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 460MHZ WHIP TILT BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 6.950" (176.53mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.