EXR821BN TE Connectivity Laird
EXR_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 861MHZ WHIP TILT BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 821MHz ~ 902MHz
Termination: BNC Male
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 9.160" (232.66mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 861MHz
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 861MHZ WHIP TILT BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 821MHz ~ 902MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 9.160" (232.66mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 861MHz, Power - Max: 50 W.