Продукція > EXASCEND > EXSAM1A480GV025CCE
EXSAM1A480GV025CCE
EXSAM1A480GV025CCE Exascend
Exascend_04132021_SE3_PE3.pdf
Виробник: Exascend
Solid State Drives - SSD 480 GB
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 480GB 2.5" 3D SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 480GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (3D), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 540MB/s, Speed - Write: 520MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXSAM1A480GV025CCE EXSAM1A480GV025CCE Виробник : ExAscend view?usp=sharing Description: SSD 480GB 2.5" 3D SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 480GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (3D)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"