Продукція > CHINSAN (ELITE) > EY1K331MP51225ER
EY1K331MP51225ER
EY1K331MP51225ER Chinsan (Elite)
MFG_22370.0145_tmb.jpg
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 60 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 810 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.62 A @ 100 kHz
на замовлення 367 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 60 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 810 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.62 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EY1K331MP51225ER EY1K331MP51225ER Виробник : Chinsan (Elite) MFG_22370.0145_tmb.jpg Description: CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 60 mOhms