EYGS121803
EYGS121803 Panasonic
aya0000c27.pdf
Виробник: Panasonic
Thrml Mgmt Access Graphite Sheet 1600W/m.K Pyrolytic Graphite
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0010" (0.025mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Thermal Conductivity: 1000W/m-K.
Інші пропозиції EYGS121803
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EYG-S121803 Виробник : Panasonic AYA0000C27.pdf 115*180*0.025 мм Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Graphite
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0010" (0.025mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K