Продукція > PANASONIC > EYGS121803DP
EYGS121803DP
EYGS121803DP PANASONIC
2244033.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - EYGS121803DP - Wärmeleitmaterial / Wärmeleitfolie, Baureihe EYG, 1600W/m.K, Graphitfolie, 25µm, 180mm
tariffCode: 85479000
Spannungsfestigkeit: -
Wärmewiderstand: -
hazardous: false
Außenlänge: 180
Leitendes Material: Graphitfolie
usEccn: EAR99
Außenbreite: 115
euEccn: NLR
Dicke: 25
Produktpalette: EYG
productTraceability: No
Wärmeleitfähigkeit: 1600
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EYGS121803DP - Wärmeleitmaterial / Wärmeleitfolie, Baureihe EYG, 1600W/m.K, Graphitfolie, 25µm, 180mm, tariffCode: 85479000, Spannungsfestigkeit: -, Wärmewiderstand: -, hazardous: false, Außenlänge: 180, Leitendes Material: Graphitfolie, usEccn: EAR99, Außenbreite: 115, euEccn: NLR, Dicke: 25, Produktpalette: EYG, productTraceability: No, Wärmeleitfähigkeit: 1600, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EYG-S121803DP EYG-S121803DP Виробник : Panasonic AYA0000C50-1129407.pdf Thermal Interface Products 25um 115 x 180mm 400C
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0010" (0.025mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K