Продукція > PANASONIC > EYG-S121807DP
EYG-S121807DP
EYG-S121807DP Panasonic
AYA0000C27.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products 70um 115 x 80mm 400C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0028" (0.070mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0028" (0.070mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm